Dolmar / skříň GAPPA 2 Dolmar 46,8/199,6/52 :

Uspořádání police a pod ní šatní tyč, dodáváme s dvěmi policemi navíc Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
2 878 Kč
Do obchodu
Uspořádání police a pod ní šatní tyč, dodáváme s dvěmi policemi navíc Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se...

Uspořádání police a pod ní šatní tyč, dodáváme s dvěmi policemi navíc Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: DolmarVýjimečný a žádaný kus Dolmar / skříň GAPPA 2 Dolmar lze zakoupit rovnou tu na našem webu umístěný v rubrice kancelářské skříně! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této sekce ve slevě! Mezi zákazníky oblíbená značka Dolmar představuje skvělé výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Nejprodávanější produkt Dolmar / skříň GAPPA 2 Dolmar 46,8/199,6/52 : od značky se skvělou pověstí Dolmar lze nakoupit tady a teď výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 2 878 Kč.