Dolmar / skříň WERSO 2 Dolmar 47,3/195,2/55

Uspořádání v horní části šatní tyč, dodáváme s třemi policemi v balení na policovou skříň Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
2 519 Kč
Do obchodu
Uspořádání v horní části šatní tyč, dodáváme s třemi policemi v balení na policovou skříň Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle...

Uspořádání v horní části šatní tyč, dodáváme s třemi policemi v balení na policovou skříň Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar Oblíbený a akční produkt Dolmar / skříň WERSO 2 Dolmar 47,3/195,2/55 najdete právě zde tady na našem webu ve známé kategorii dětské pokoje. Nyní najdete podobné výrobky ze zmíněné sekce za akční cenu!

Vysoce kvalitní produkt Dolmar / skříň WERSO 2 Dolmar 47,3/195,2/55 od oblíbené značky Dolmar snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za výborné peníze! Akční cena již od 2 519 Kč.