Dolmar stolek GAPPA 8 Dolmar 150/54,4/40 :

Uspořádání po levé straně dvě zásuvky, uprostřed otevřená police a na pravo dvířka bez poličky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
3 062 Kč
Do obchodu
Uspořádání po levé straně dvě zásuvky, uprostřed otevřená police a na pravo dvířka bez poličky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání po levé straně dvě zásuvky, uprostřed otevřená police a na pravo dvířka bez poličky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: DolmarNejprodávanější kus Dolmar stolek GAPPA 8 Dolmar 150/54,4/40 : můžete koupit právě nyní u nás v populární rubrice tv stolky! Máme pro vás jiné výrobky z této sekce za nejnižší cenu.

Akční a ve slevě produkt Dolmar stolek GAPPA 8 Dolmar 150/54,4/40 : od naší známé značky Dolmar můžete získat v naší internetové nabídce téměř zdarma! Ceny již od 3 062 Kč.