Dolmar stolek WERSO 7 Dolmar 160/57,2/42

Uspořádání uprostřed otevřená police a pod ní zásuvka, po stranách dvířka za kterými nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
2 710 Kč
Do obchodu
Uspořádání uprostřed otevřená police a pod ní zásuvka, po stranách dvířka za kterými nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání uprostřed otevřená police a pod ní zásuvka, po stranách dvířka za kterými nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar Kvalitní a levný produkt Dolmar stolek WERSO 7 Dolmar 160/57,2/42 jde koupit prostě u nás v populární kategorii tv stolky. Podívejte se na unikátní produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Oblíbená značka Dolmar dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Velmi oblíbený kousek Dolmar stolek WERSO 7 Dolmar 160/57,2/42 od výrobce s dobrým jménem Dolmar snadno můžete pořídit tady teď právě za výhodnou cenu. Právě teď jen za 2 710 Kč.