Dolmar stůl ARCA 7 120/79,5/52

Uspořádání: za dvířky police, v horní části zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se... více informací »
Dolmar  stůl ARCA 7  120/79
Značka: Dolmar
2 239 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky police, v horní části zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se...

Uspořádání: za dvířky police, v horní části zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar
Vysoce kvalitní kousek Dolmar stůl ARCA 7 jde získat prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice psací stoly! Prozkoumejte parádní výrobky ve zmiňované sekci za super ceny.

Tento kvalitní a žádaný produkt Dolmar stůl ARCA 7 120/79,5/52 od naší známé značky Dolmar máte možnost dostat právě teď téměř zdarma. Zrovna teď v akci za 2 239 Kč.