Dolmar stůl CARINI CA8 120/78/53

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar  stůl CARINI CA8  120/78/53
Značka: Dolmar
2 022 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: světlý grafit/bílý mat/dub nash

Výrobce: DolmarTento velmi žádaný produkt Dolmar stůl CARINI CA8 můžete získat bez obtíží na našem webu ve známé kategorii psací stoly! Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Věhlasný dodavatel Dolmar vám může poskytnout prvotřídní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Kvalitní a levný kus Dolmar stůl CARINI CA8 120/78/53 od značky se zárukou kvality Dolmar máte možnost nakoupit zde levně! Aktuálně za 2 022 Kč.