Dolmar stůl GAPPA 12 Dolmar 120/78,9/52 :

Uspořádání po levé straně dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
3 123 Kč
Do obchodu
Uspořádání po levé straně dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání po levé straně dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar Tento designový produkt Dolmar stůl GAPPA 12 Dolmar 120/78,9/52 : je k dostání prostě tu na našem webu v oblíbené rubrice psací stoly. Pořiďte si nové výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu. Věhlasná značka Dolmar svým zákazníkům dodává vynikající produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Dolmar. Najdete je níže na této stránce.

Levný výrobek Dolmar stůl GAPPA 12 Dolmar 120/78,9/52 : od společnosti s dlouholetou tradicí Dolmar jednoduše získáte již dnes extra se slevou. Nyní za 3 123 Kč.