Dolmar Vitrína GAPPA 5 Dolmar 90,1/151,2/40 :

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
3 524 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar Oblíbený a akční produkt získáte právě tady u nás umístěný v rubrice vitríny. Nyní můžete koupit unikátní výrobky z naší kategorie za příznivou cenu.

Tento výjimečný výrobek Dolmar Vitrína GAPPA 5 Dolmar 90,1/151,2/40 : od top výrobce Dolmar snadno můžete najít zrovna za nejnižší cenu! Právě teď za cenu 3 524 Kč.