Dolmar Vitrína LAMELO LA2 60/193,6/40

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Vitrína LAMELO LA2  60/193
Značka: Dolmar
3 282 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub wotan/černý mat

Výrobce: Dolmar Velmi žádaný kousek naleznete pohodlně tady a teď na našich stránkách v rubrice vitríny! Mrkněte na skvělé kusy z této oblíbené sekce za outletovou cenu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další produkty od výrobce Dolmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Dolmar vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty.

Tento kvalitní produkt Dolmar Vitrína LAMELO LA2 60/193,6/40 od společnosti s dlouholetou tradicí Dolmar snadno naleznete bezpečně online za výprodejovou cenu! Cenově vychází na 3 282 Kč.