Dolmar Vitrína OSLO O3 55/192/40

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Vitrína OSLO O3  55/192/40
Značka: Dolmar
3 343 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska bezúchytkový systém otevírání – „push to open“ korpus: mat dvířka: lesk barevné provedení: dub riva/bílý lesk

Výrobce: Dolmar Velmi žádaný výrobek Dolmar Vitrína OSLO O3 můžete koupit aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii vitríny! Vyberte si parádní produkty z naší kategorie za nejlepší ceny!

Oblíbený produkt Dolmar Vitrína OSLO O3 55/192/40 od výrobce s dobrým jménem Dolmar lze nakoupit tady teď za super peníze! Teď v akci 3 343 Kč.