Domel Policová skříň APETITO 3 85/192/40 :

Uspořádání: skříň má jednu zásuvku a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Domel Policová skříň APETITO 3  85/192/40 :
Značka: Domel
4 353 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň má jednu zásuvku a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: skříň má jednu zásuvku a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky plast kovové panty

Výrobce: Domel Kvalitní a velmi žádaný výrobek Domel Policová skříň APETITO 3 85/192/40 : naleznete bez obtíží u nás zařazený v kategorii dětské pokoje! Získejte nové zboží z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu.

Velmi oblíbený produkt Domel Policová skříň APETITO 3 85/192/40 : od společnosti Domel snadno naleznete zde teď právě ve výprodejové akci. Levně za 4 353 Kč.