Dveře sprchové SOLAR černý mat 140

Dveře sprchové SOLAR černý mat 140Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny... více informací »
Dveře sprchové SOLAR černý mat 140
Značka: Möbler
9 999 Kč
Do obchodu
Dveře sprchové SOLAR černý mat 140Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny...

Dveře sprchové SOLAR černý mat 140

Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálu a zakončený černým laminátem. Černý matný povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantu spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale ladí s moderní i tradiční koupelnou. Černá je jasným lídrem na trhu interiéru koupelen.


Způsob otevírání dveří: posuvné
Rozměry dveří: 140
Barva skla: transparent – transparentní
Tloušťka skla: 6 mm
Výška sprchových dveří: 1950
Materiál profilů: hliník
Materiál držáků: ocel
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 10 mm
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Povlak Easy Clean: ano
Záruka: 24 měsíců
Antibakteriální: neuvedeno


Výrobce: Möbler
Tento nejprodávanější produkt Dveře sprchové SOLAR černý mat lze zakoupit bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené rubrice sprchy a sprchové panely. Vyhledejte si ještě další výrobky z naší rubriky jednoduše online!

Hodně prodávaný výrobek Dveře sprchové SOLAR černý mat 140 od spolehlivé značky Möbler pohodlně pořídíte zde teď za příznivou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 9 999 Kč.