Dveře sprchové SOLAR černý mat 150

Dveře sprchové SOLAR černý mat 150Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny... více informací »
Dveře sprchové SOLAR černý mat 150
Značka: Möbler
10 399 Kč
Do obchodu
Dveře sprchové SOLAR černý mat 150Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny...

Dveře sprchové SOLAR černý mat 150

Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálu a zakončený černým laminátem. Černý matný povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantu spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale ladí s moderní i tradiční koupelnou. Černá je jasným lídrem na trhu interiéru koupelen.


Způsob otevírání dveří: posuvné
Rozměry dveří: 150
Barva skla: transparent – transparentní
Tloušťka skla: 6 mm
Výška sprchových dveří: 1950
Materiál profilů: hliník
Materiál držáků: ocel
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 10 mm
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Povlak Easy Clean: ano
Záruka: 24 měsíců
Antibakteriální: neuvedeno


Výrobce: Möbler Tento žádaný výrobek Dveře sprchové SOLAR černý mat 150 je k získání bezprostředně tady na našem webu ve známé sekci sprchy a sprchové panely! Najděte si skvělé zboží z naší rubriky za parádní cenu.

Velmi žádaný kus Dveře sprchové SOLAR černý mat 150 od skvělého a známého výrobce Möbler můžete nakoupit nyní v akci! Výhodně za 10 399 Kč.