Fadome Vitrína ROMA ROM2 90/194/43

Uspořádání: vlevo v horní a dolní skříňce police, prostřední skříňka je bez police, pravá prosklená část disponuje čtyřmi poličkami.... více informací »
Fadome Vitrína ROMA ROM2  90/194/43
Značka: Fadome
4 814 Kč
Do obchodu
Uspořádání: vlevo v horní a dolní skříňce police, prostřední skříňka je bez police, pravá prosklená část disponuje čtyřmi poličkami....

Uspořádání: vlevo v horní a dolní skříňce police, prostřední skříňka je bez police, pravá prosklená část disponuje čtyřmi poličkami. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce: Fadome
Oblíbený a kvalitní produkt jde sehnat také tu v oblíbené sekci vitríny. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. To ale není všechno, máme toho více. U nás najdete další prověřené kousky od značky Fadome. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Fadome dlouhodobě prodává top sortiment.

Výjimečný a žádaný produkt Fadome Vitrína ROMA ROM2 90/194/43 od top výrobce Fadome jednoduše můžete pořídit právě ve slevě. Pouze nyní za 4 814 Kč.