Furnika Furnika LED osvětlení do skleněných polic

Informace: Svorka s ledem z PVC je efektivní způsob, jak osvětlit povrch (hranu) skla kovovým krytem s uvnitř přilepeným led pásem.... více informací »
Furnika Furnika LED osvětlení do skleněných polic
Značka: Furnika
65 Kč
Do obchodu
Informace: Svorka s ledem z PVC je efektivní způsob, jak osvětlit povrch (hranu) skla kovovým krytem s uvnitř přilepeným led pásem....

Informace: Svorka s ledem z PVC je efektivní způsob, jak osvětlit povrch (hranu) skla kovovým krytem s uvnitř přilepeným led pásem. Klip s minimální spotřebou energie (jeden klip spotřebuje pouze 0,24 W) poskytuje díky vestavěným LED diodám fantastické možnosti osvětlení. Tato forma osvětlení se používá hlavně k osvětlení skleněných polic ve skleněných vitrínách, vitrínách, ramenou, skříních, stolech, displejích atd. Doporučená tloušťka skla je 4-8 mm. Další výhodou klipu je možnost vybrat si až ze šesti nejoblíbenějších barev světla (studená bílá, teplá bílá, modrá, zelená, červená, žlutá) Mezi hlavní výhody LED osvětlení patří: vysoká účinnost (LED jsou energeticky nejúčinnějším zdrojem osvětlení na trhu), trvanlivost osvětlení (průměrná pracovní doba je přibližně 50 000 hodin), nízká emise tepla (LED vydávají velmi málo tepla , což vyplývá z jejich vysoké účinnosti), ekologie (výroba LED diod na rozdíl od jiných světelných zdrojů nevyžaduje použití rtuti a jiných kovů nebezpečných pro životní prostředí) Klip vyžaduje použití napájecího zdroje 12V DC. LED zdroje jsou k dispozici také v našem obchodě.

Výrobce: FurnikaTento unikátní kus Furnika Furnika LED osvětlení do skleněných najdete právě zde tady na našem webu v oblíbené rubrice led osvětlení! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte na více skvělých kousků od značky Furnika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Furnika Furnika LED osvětlení do skleněných polic od známé značky Furnika je dostupný v naší aktuální nabídce v bezva akci. V akci za 65 Kč.