Furnika Furnika LED osvětlení GUATRO do dřevěných polic

Informace: Svítidlo do skříně SQUARE je univerzální svítidlo s LED modulem. Jeho všestranné použití jako osvětlení... více informací »
Furnika Furnika LED osvětlení GUATRO do dřevěných polic
Značka: Furnika
165 Kč
Do obchodu
Informace: Svítidlo do skříně SQUARE je univerzální svítidlo s LED modulem. Jeho všestranné použití jako osvětlení...

Informace: Svítidlo do skříně SQUARE je univerzální svítidlo s LED modulem. Jeho všestranné použití jako osvětlení užitkových povrchů mu umožní osvětlit výklenky nábytku, výlohy, skříně atd. Prodává se v hliníkové barvě a v teplé světlé barvě. Níže najdete další barvy. Obsahuje vestavěných 16 LED diod s celkovým výkonem 1,2 W zajišťujících dlouhou životnost a nízké provozní náklady. Vyplňte sadu a vyberte jeden z potřebných napájecích zdrojů.

Výrobce: Furnika Oblíbený a kvalitní produkt Furnika Furnika LED osvětlení lze získat rovnou tu zařazený v sekci led osvětlení! Nyní získáte další produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Furnika. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný dodavatel Furnika dodává top sortiment. za příznivou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Furnika Furnika LED osvětlení GUATRO do dřevěných polic od společnosti s úžasnou pověstí Furnika snadno můžete získat u nás nyní pořád výhodně! Akční ceny od 165 Kč.