Gib Meble Gib Meble Komoda QUERTY 2D3SZ 150/80/41 barevné provedení

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Gib Meble Gib Meble Komoda QUERTY 2D3SZ  150/80/41 barevné provedení
Značka: Gib Meble
6 301 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchytky: bez úchytový systém push to open s tichým dovíráním korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: bílý mat, černý mat, hikora

Výrobce: Gib Meble
Kvalitní a velmi žádaný produkt Gib Meble Gib Meble Komoda QUERTY 2D3SZ jde nakoupit již dnes na našich stránkách v kategorii komody. Získejte parádní kousky z této populární rubriky ve výhodné akci! U zákazníků oblíbený výrobce Gib Meble vám může nabídnout top výrobky.. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Unikátní a žádaný produkt Gib Meble Gib Meble Komoda QUERTY 2D3SZ 150/80/41 barevné provedení od předního výrobce Gib Meble máte možnost pořídit aktuálně za příznivou cenu. Nyní pořídíte jen za 6 301 Kč.