Gib Meble Gib Meble Vitrína QUERTY WIT70 70/190/41 barevné provedení

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Gib Meble Gib Meble Vitrína QUERTY WIT70  70/190/41 barevné provedení
Značka: Gib Meble
5 060 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchytky: bez úchytový systém push to open s tichým dovíráním korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: bílý mat, černý mat, hikora

Výrobce: Gib Meble
Tento oblíbený kousek máte možnost získat také tady na webu umístěný v kategorii vitríny! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice v akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další prověřené produkty od výrobce Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Gib Meble má ve stále nabídkce špičkové produkty.!

Žádaný výrobek Gib Meble Gib Meble Vitrína QUERTY WIT70 70/190/41 barevné provedení od výrobce s dlouholetou historií Gib Meble pohodlně nakoupíte zde za výhodné peníze! Výhodně za cenu 5 060 Kč.