Gib Meble Komoda K2D TENUS II Gib 90/93/40 :

Uspořádání: V levé části se nachází dvířka a za nimi police. V pravé části se nachází dvířka a za nimi police. Materiál: laminovaná... více informací »
Gib Meble  Komoda K2D TENUS II Gib 90/93/40 :
Značka: Gib Meble
2 618 Kč
Do obchodu
Uspořádání: V levé části se nachází dvířka a za nimi police. V pravé části se nachází dvířka a za nimi police. Materiál: laminovaná...

Uspořádání: V levé části se nachází dvířka a za nimi police. V pravé části se nachází dvířka a za nimi police. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm a 22 mm pracovní desky lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast kovové panty Po – Pá 8:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Zkušenosti našich zákazníků „Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě dřív, než bylo avizováno na e-shopu (kratší dodací lhůta). Firma má vlastní dopravu, takže se nemusíte bát případných reklamací, kdy by vám cizí dopravce zboží poškodil.” „Celkem dobrá nabídka v typu nábytku, který jsem potřeboval, a to byl stůl. Dodání bylo celkem rychlé, něco přes týden. S dispečinkem jsem se domluvil, že mi řidič půl hodiny předem zavolá a dodrželi to…” Ověřený e-shop Daka.cz Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Výrobce: Gib Meble
Kvalitní a oblíbený produkt Gib Meble Komoda K2D TENUS II máte možnost najít zrovna tady na našem webu v oblíbené rubrice komody! Nyní koupíte ještě další produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu.

Oblíbený a akční kus Gib Meble Komoda K2D TENUS II Gib 90/93/40 : od populárního výrobce Gib Meble lze získat v aktuální nabídce napořád výhodně! Nabídky od 2 618 Kč.