Gib Meble Pohovka EUFORIA DUO zelená

Materiál: korpus je výroben kombinace tvrdého a měkkého dřeva, částečně i dřevotřísky čalounění sedáku a opěráku je použita kvalitní PUR... více informací »
Gib Meble  Pohovka EUFORIA DUO zelená
Značka: Gib Meble
10 169 Kč
Do obchodu
Materiál: korpus je výroben kombinace tvrdého a měkkého dřeva, částečně i dřevotřísky čalounění sedáku a opěráku je použita kvalitní PUR...

Materiál: korpus je výroben kombinace tvrdého a měkkého dřeva, částečně i dřevotřísky čalounění sedáku a opěráku je použita kvalitní PUR pěna výplně sedáku a opěráku u sedací soupravy tvoři PUR pěna potahový materiál je kvalitní jemná na dotyk semišová potahová látka

Výrobce: Gib MebleDiskontní produkt Gib Meble Pohovka EUFORIA DUO máte možnost sehnat bez obtíží tady a teď na našem webu v sekci pohovky! Prozkoumejte ještě jiné kusy z této známé rubriky za nejnižší cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Gib Meble vám poskytuje prvotřídní výrobky.

Tento skvělý výrobek Gib Meble Pohovka EUFORIA DUO zelená od značky Gib Meble jde koupit aktuálně na webu ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 10 169 Kč.