Gib Meble skříň BONO 120 Gib 120/215/62 korpusu:

Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gib Meble
5 128 Kč
Do obchodu
Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm...

Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou pojezdy dveří značky HETTICH panty kov

Výrobce: Gib MebleTento unikátní produkt můžete koupit bezstarostně na stránkách zařazený v sekci šatní skříně. Prozkoumejte ještě ostatní kousky z této populární rubriky za příznivou cenu!

Oblíbený a kvalitní výrobek Gib Meble skříň BONO 120 Gib 120/215/62 korpusu: od kvalitní společnosti Gib Meble jde sehnat zde nyní napořád výhodně. Nabídka od 5 128 Kč.