Gib Meble skříň BONO 200 Gib 200/215/62 korpusu:

Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gib Meble
11 048 Kč
Do obchodu
Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm...

Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou pojezdy dveří značky HETTICH panty kov kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Gib Meble Designový výrobek Gib Meble skříň BONO 200 Gib 200/215/62 korpusu: jde pořídit snadno tady na stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně. Získejte ještě další výrobky ve zmíněné sekci za super peníze!

Tento neodolatelný výrobek Gib Meble skříň BONO 200 Gib 200/215/62 korpusu: od dodavatele kvalitních produktů Gib Meble máte možnost získat momentálně za výhodné peníze! Akční cena 11 048 Kč.