Gib Meble stolek 2D DENVER Gib 135/46/40 :

Uspořádání: úložný prostor v podobě uzavíratelných skříněk po stranách stolku Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Gib Meble   stolek 2D DENVER Gib 135/46/40 :
Značka: Gib Meble
1 964 Kč
Do obchodu
Uspořádání: úložný prostor v podobě uzavíratelných skříněk po stranách stolku Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: úložný prostor v podobě uzavíratelných skříněk po stranách stolku Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Gib Meble Tento vynikající produkt Gib Meble jde nakoupit aktuálně tady na stránkách umístěný v rubrice tv stolky! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel Gib Meble pro své zákazníky prodává špičkové zboží Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od dodavatele Gib Meble. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kousek Gib Meble stolek 2D DENVER Gib 135/46/40 : od top značky Gib Meble snadno najdete na našich stránkách teď právě za extra cenu! Výhodně teď u nás za 1 964 Kč.