Gib Meble stolek LANCO Gib 135/47/40 :

Uspořádání: televizní stolek lze zavěsit a výška je 45 cm uprostřed police, za dvířky nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Gib Meble   stolek LANCO Gib 135/47/40 :
Značka: Gib Meble
2 286 Kč
Do obchodu
Uspořádání: televizní stolek lze zavěsit a výška je 45 cm uprostřed police, za dvířky nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání: televizní stolek lze zavěsit a výška je 45 cm uprostřed police, za dvířky nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska bez úchytkový systém

Výrobce: Gib Meble
Tento levný výrobek můžete nakoupit v pohodě tu na stránkách v kategorii tv stolky. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné rubrice za super ceny. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Gib Meble stolek LANCO Gib 135/47/40 : s osvědčenou značkou Gib Meble pohodlně dostanete v naší online nabídce za super cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 2 286 Kč.