Gib Meble stůl DENVER Gib 120/77/60 :

Uspořádání: stůl má po levé straně tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Gib Meble   stůl DENVER Gib 120/77/60 :
Značka: Gib Meble
3 341 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stůl má po levé straně tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: stůl má po levé straně tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska Po – Pá 8:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Zkušenosti našich zákazníků „Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě dřív, než bylo avizováno na e-shopu (kratší dodací lhůta). Firma má vlastní dopravu, takže se nemusíte bát případných reklamací, kdy by vám cizí dopravce zboží poškodil.” „Celkem dobrá nabídka v typu nábytku, který jsem potřeboval, a to byl stůl. Dodání bylo celkem rychlé, něco přes týden. S dispečinkem jsem se domluvil, že mi řidič půl hodiny předem zavolá a dodrželi to…” Ověřený e-shop Daka.cz Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Výrobce: Gib Meble Nový produkt Gib Meble stůl DENVER Gib 120/77/60 : jde sehnat již dnes tu na stránkách umístěný v rubrice psací stoly. Nyní si můžete vybrat ještě další kusy ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární výrobce Gib Meble vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento výjimečný výrobek Gib Meble stůl DENVER Gib 120/77/60 : od dodavatele zboží Gib Meble můžete nakoupit zde nyní za super peníze! Teď v akci 3 341 Kč.