Gib Meble Vitrína DENVER Gib 50/200/40 :

Uspořádání: za dvířky police, 1x skleněná Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Gib Meble  Vitrína DENVER Gib 50/200/40 :
Značka: Gib Meble
3 038 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky police, 1x skleněná Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: za dvířky police, 1x skleněná Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Gib Meble
Super produkt Gib Meble Vitrína DENVER Gib 50/200/40 : jde koupit jednoduše na našich stránkách v populární sekci vitríny! Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu. Známá značka Gib Meble má skvělé zboží. Nakupujte výhoděn u nás. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete více produktů od značky Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Gib Meble Vitrína DENVER Gib 50/200/40 : od spolehlivé značky Gib Meble pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce výhodně! Cena již od 3 038 Kč.