Gib Meble Vitrína LANCO Gib 50/111/35 :

Uspořádání: za dvířky dvě police výběr levého nebo pravého provedení při montáži vitrína lze zavěsit a výška je 109 cm Materiál:... více informací »
Gib Meble  Vitrína LANCO Gib 50/111/35 :
Značka: Gib Meble
1 759 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky dvě police výběr levého nebo pravého provedení při montáži vitrína lze zavěsit a výška je 109 cm Materiál:...

Uspořádání: za dvířky dvě police výběr levého nebo pravého provedení při montáži vitrína lze zavěsit a výška je 109 cm Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska bez úchytkový systém

Výrobce: Gib Meble
Unikátní a oblíbený produkt Gib Meble Vitrína LANCO Gib 50/111/35 : jde nakoupit aktuálně tu na našem webu v populární kategorii vitríny! Prozkoumejte akční zboží z této sekce za outletovou cenu. To ale není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další produkty od výrobce Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní produkt Gib Meble Vitrína LANCO Gib 50/111/35 : od přední značky Gib Meble jednoduše můžete získat právě nyní téměř zdarma. Pouze nyní za 1 759 Kč.