Helvetia Komoda BETA 26 132/93/38

Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Helvetia Komoda BETA 26  132/93/38
Značka: Helvetia
3 451 Kč
Do obchodu
Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Helvetia
Unikátní a oblíbený produkt Helvetia Komoda BETA 26 132/93/38 můžete pořídit lehce u nás zařazený v sekci komody! Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z této známé kategorie za akční cenu. Tento vyjímečný výrobce Helvetia pro vás připravuje vynikající výrobky To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od výrobce Helvetia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Helvetia Komoda BETA 26 132/93/38 od dodavatele zboží Helvetia můžete koupit právě nyní za super peníze. Právě teď jen za 3 451 Kč.