Helvetia Komoda BOTA 27 180/80/37 : /bílý mat

Uspořádání čtyři zásuvky, za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Helvetia Komoda BOTA 27  180/80/37 : /bílý mat
Značka: Helvetia
5 148 Kč
Do obchodu
Uspořádání čtyři zásuvky, za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání čtyři zásuvky, za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Helvetia Tento diskontní produkt Helvetia Komoda BOTA 27 180/80/37 : /bílý mat můžete nakoupit bezstarostně tady na webu v populární kategorii komody! Připravili jsme pro vás zcela nové zboží ve zmíněné kategorii za super peníze. Výrobce Helvetia dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami!

Designový produkt Helvetia Komoda BOTA 27 180/80/37 : /bílý mat od výrobce Helvetia lze získat u nás teď až neuvěřitelně levně. Stojí teď u nás 5 148 Kč.