Helvetia Komoda GALAXY 26 Helvetia 132/93/38 : /černý

Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Helvetia
3 683 Kč
Do obchodu
Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Helvetia Oblíbený a kvalitní produkt Helvetia Komoda GALAXY 26 Helvetia 132/93/38 : lze pořídit právě na našem webu v sekci komody. Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce Helvetia. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Helvetia Komoda GALAXY 26 Helvetia 132/93/38 : /černý od známého předního výrobce Helvetia lze nakoupit zrovna dneska za výborné peníze! Nabídka od 3 683 Kč.