Helvetia Komoda HEKTOR 42 136/80/37

Uspořádání: komoda disponuje třemi zásuvkami na hoře a třemi skříňkami, které jsou rozděleny policí Materiál: laminovaná... více informací »
Helvetia Komoda HEKTOR 42  136/80/37
Značka: Helvetia
6 726 Kč
Do obchodu
Uspořádání: komoda disponuje třemi zásuvkami na hoře a třemi skříňkami, které jsou rozděleny policí Materiál: laminovaná...

Uspořádání: komoda disponuje třemi zásuvkami na hoře a třemi skříňkami, které jsou rozděleny policí Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia Exkluzivní produkt Helvetia Komoda HEKTOR 42 jde získat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v kategorii komody! Pořiďte si podobné zboží z této oblíbené rubriky za výhodné peníze.

Oblíbený a kvalitní kousek Helvetia Komoda HEKTOR 42 136/80/37 od známé společnosti Helvetia je k získání právě nyní za rozumné peníze. Nabídky již od 6 726 Kč.