Helvetia Komoda HEKTOR 44 90/130/37

Uspořádání: komoda je členěna do dvou skřínek. Pravá je rozdělena jednou policí na dvě větší přihrádky a levá třemi... více informací »
Helvetia Komoda HEKTOR 44  90/130/37
Značka: Helvetia
6 673 Kč
Do obchodu
Uspořádání: komoda je členěna do dvou skřínek. Pravá je rozdělena jednou policí na dvě větší přihrádky a levá třemi...

Uspořádání: komoda je členěna do dvou skřínek. Pravá je rozdělena jednou policí na dvě větší přihrádky a levá třemi policemi z toho prostřední je ze skla a lze podsvítit LED osvětlením Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia
Tento unikátní produkt máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách zařazený v sekci komody! Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné sekce za super cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný dodavatel Helvetia vám může poskytnout skvělý sortiment..

Unikátní a žádaný výrobek Helvetia Komoda HEKTOR 44 90/130/37 od značky se zárukou kvality Helvetia můžete koupit právě nyní napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 6 673 Kč.