Helvetia Komoda HEKTOR 48 180/130/37

Uspořádání: komoda disponuje třemi zásuvkami na hoře a třemi skříňkami, které jsou rozděleny každá po dvou policích. Lze... více informací »
Helvetia Komoda HEKTOR 48  180/130/37
Značka: Helvetia
13 077 Kč
Do obchodu
Uspořádání: komoda disponuje třemi zásuvkami na hoře a třemi skříňkami, které jsou rozděleny každá po dvou policích. Lze...

Uspořádání: komoda disponuje třemi zásuvkami na hoře a třemi skříňkami, které jsou rozděleny každá po dvou policích. Lze dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia
Vynikající produkt Helvetia Komoda HEKTOR 48 lze nakoupit jednoduše tady na stránkách ve známé kategorii komody. Prozkoumejte jiné produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Populární dodavatel Helvetia dlouhodobě vyrábí skvělé zboží.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Nový výrobek Helvetia Komoda HEKTOR 48 180/130/37 s osvědčenou značkou Helvetia naleznete zde teď právě skutečně výhodně! Momentálně k dispozici za 13 077 Kč.