Helvetia Komoda TOLEDO 26 159/82/39

Uspořádání za dvířky police, 1x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Helvetia Komoda TOLEDO 26  159/82/39
Značka: Helvetia
6 221 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky police, 1x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání za dvířky police, 1x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska moderní úchyty v barvě san remo světlý systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia Hodně povedený produkt jde sehnat také tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii komody! Vyberte si parádní výrobky z této populární rubriky za báječnou cenu!

Zlevněný kus Helvetia Komoda TOLEDO 26 159/82/39 od výrobce se zárukou kvality Helvetia lze zakoupit v aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Nyní můžete mít za 6 221 Kč.