Helvetia Komoda TOLEDO 42 122/152/39

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Helvetia Komoda TOLEDO 42  122/152/39
Značka: Helvetia
6 909 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska moderní úchyty v barvě san remo světlý systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia Výjimečný produkt Helvetia Komoda TOLEDO 42 máte možnost získat rovněž tady na našich stránkách umístěný v kategorii komody. Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu.

Tento výjimečný produkt Helvetia Komoda TOLEDO 42 122/152/39 originál od značky Helvetia je dostupný tady a teď ve slevě! V akci za 6 909 Kč.