Helvetia Komoda TULSA 42 90/136/39

Uspořádání za dvířky 6x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Helvetia Komoda TULSA 42  90/136/39
Značka: Helvetia
6 060 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky 6x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání za dvířky 6x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska dlouhé kovové úchyty v černé barvě systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia
Často hledaný výrobek lze nakoupit bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené sekci komody. Pořiďte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. V očích zákazníků populární značka Helvetia má v nabídce skvělé výrobky za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný kus Helvetia Komoda TULSA 42 90/136/39 od populární značky Helvetia máte možnost pořídit bezpečně online za zcela nejnižší cenu. Nabídka od 6 060 Kč.