Helvetia Noční stolek GALAXY 22 Helvetia 47/56/42 :

Uspořádání: tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Helvetia
1 876 Kč
Do obchodu
Uspořádání: tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: HelvetiaOblíbený a akční výrobek dostanete ještě na našich stránkách v populární kategorii noční stolky. Nyní můžete získat ještě další produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci.

Unikátní produkt Helvetia Noční stolek GALAXY 22 Helvetia 47/56/42 : od společnosti s předním postavením na trhu Helvetia máte možnost dostat zde teď za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 876 Kč.