Helvetia Rohový psací stůl CORNER 80/75/80

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Helvetia Rohový psací stůl CORNER  80/75/80
Značka: Helvetia
3 061 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm zadní stěna sololitová deska pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: bílý mat, dub wotan/černý mat Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Helvetia Kvalitní produkt Helvetia Rohový psací stůl CORNER máte možnost získat aktuálně na našem webu v populární sekci psací stoly! Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Přední výrobce Helvetia dlouhodobě nabízí skvělé zboží !

Tento oblíbený produkt Helvetia Rohový psací stůl CORNER 80/75/80 od našeho předního výrobce Helvetia je dostupný právě teď v naší nabídce výhodně. K sehnání zrovna v akci za 3 061 Kč.