Helvetia Šatní skříň GALAXY 67 Helvetia 200/210/61 : /černý

Uspořádání: skříň je rozdělena na dvě části v jedné police a v druhé šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Helvetia
11 234 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň je rozdělena na dvě části v jedné police a v druhé šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino...

Uspořádání: skříň je rozdělena na dvě části v jedné police a v druhé šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Helvetia Hodně oblíbený výrobek získáte přímo tady u nás ve známé sekci šatní skříně. Nyní koupíte podobné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Přední značka Helvetia pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další zboží od značky Helvetia. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Helvetia Šatní skříň GALAXY 67 Helvetia 200/210/61 : /černý od známé kvalitní značky Helvetia máte možnost dostat na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Stojí teď u nás 11 234 Kč.