Helvetia Šatní skříň GALAXY 68 Helvetia 220/210/61 : /černý

Uspořádání: skříň je rozdělena na dvě části v jedné police a v druhé šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Helvetia
11 741 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň je rozdělena na dvě části v jedné police a v druhé šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino...

Uspořádání: skříň je rozdělena na dvě části v jedné police a v druhé šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Helvetia
Hodně oblíbený produkt jde pořídit právě tady u nás v sekci šatní skříně! Podívejte se na ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci ve výhodné akci!

Povedený produkt Helvetia Šatní skříň GALAXY 68 Helvetia 220/210/61 : /černý od oblíbené značky Helvetia máte možnost sehnat právě teď v nabídce skutečně levně. Akční cena již od 11 741 Kč.