Helvetia skříň HEKTOR 18 91/207/60

Uspořádání: uvnitř skříně police a pod ní šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná... více informací »
Helvetia  skříň HEKTOR 18  91/207/60
Značka: Helvetia
7 199 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř skříně police a pod ní šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná...

Uspořádání: uvnitř skříně police a pod ní šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia
Tento zlevněný produkt Helvetia skříň HEKTOR máte možnost získat bezprostředně tu na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní můžete najít zlevněné produkty z této populární sekce za skvělou cenu! Věhlasný výrobce Helvetia vám nabízí vynikající sortiment !

Nejprodávanější produkt Helvetia skříň HEKTOR 18 91/207/60 od značky Helvetia můžete najít na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Akční cena již od 7 199 Kč.