Helvetia stolek TOLEDO 40 208/47/39

Uspořádání 4x zásuvka, 2x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Helvetia  stolek TOLEDO 40  208/47/39
Značka: Helvetia
6 081 Kč
Do obchodu
Uspořádání 4x zásuvka, 2x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání 4x zásuvka, 2x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska moderní úchyty v barvě san remo světlý systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia Nový produkt Helvetia stolek TOLEDO 40 208/47/39 jde získat rovnou tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci tv stolky! Pořiďte si vyjímečné zboží z této sekce za výborné peníze! To ale není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Helvetia. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Helvetia má kvalitní zboží. za příznivé ceny!

Tento kvalitní a žádaný produkt Helvetia stolek TOLEDO 40 208/47/39 od našeho známého výrobce Helvetia snadno seženete zrovna za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 6 081 Kč.