Helvetia stolek TOLEDO 41 159/47/39

Uspořádání 2x zásuvka, 2x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Helvetia  stolek TOLEDO 41  159/47/39
Značka: Helvetia
4 729 Kč
Do obchodu
Uspořádání 2x zásuvka, 2x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání 2x zásuvka, 2x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska moderní úchyty v barvě san remo světlý systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: HelvetiaHodně žádaný produkt Helvetia stolek TOLEDO 41 jde získat právě tady u nás ve známé kategorii tv stolky. Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Výrobce Helvetia pro vás vyrábí prvotřídní zboží ! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Helvetia stolek TOLEDO 41 159/47/39 od výrobce s mnohaletou tradicí Helvetia snadno můžete pořídit online za extra cenu! Pouze nyní za 4 729 Kč.