Helvetia stolek TOLEDO 99 110/39/60

Uspořádání 1x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Helvetia  stolek TOLEDO 99  110/39/60
Značka: Helvetia
4 127 Kč
Do obchodu
Uspořádání 1x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání 1x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska moderní úchyty v barvě san remo světlý systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia Zlevněný kousek Helvetia stolek TOLEDO 99 110/39/60 lze zakoupit zrovna tady u nás v rubrice konferenční stolky! Získejte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, u nás najdete další prověřené zboží od výrobce Helvetia. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Helvetia svým zákazníkům dodává skvělé produkty se zárukou! Přesvědčte se.

Tento skvělý kousek Helvetia stolek TOLEDO 99 110/39/60 od skvělé značky Helvetia můžete nakoupit právě teď u nás v bezva akci! Akční ceny již od 4 127 Kč.