Helvetia stůl OLI 120/75/50

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Helvetia  stůl OLI  120/75/50
Značka: Helvetia
1 997 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: bílý mat, černý mat nebo dub sonoma Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Helvetia Unikátní a oblíbený produkt Helvetia stůl OLI 120/75/50 je k dostání přímo tu ve známé kategorii psací stoly. Získejte kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu.

Hodně prodávaný kus Helvetia stůl OLI 120/75/50 od našeho známého výrobce Helvetia jde pořídit v naší internetové nabídce skutečně levně! Momentálně k dispozici za 1 997 Kč.