Helvetia Vitrína HALLE 05 64/190/45

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Helvetia Vitrína HALLE 05  64/190/45
Značka: Helvetia
7 091 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska kovové nohy tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia
Tento velmi žádaný výrobek lze sehnat v pohodě na našich stránkách zařazený v kategorii vitríny! Máme pro vás akční výrobky z naší kategorie za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další zboží od značky Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Helvetia má velmi kvalitní sortiment Udělejte radost sami sobě.

Tento oblíbený produkt Helvetia Vitrína HALLE 05 64/190/45 od společnosti s úžasnou pověstí Helvetia k dostání tady a teď skutečně levně! Nabídka již od 7 091 Kč.