Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05 60/207/37

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná... více informací »
Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05  60/207/37
Značka: Helvetia
6 017 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná...

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: HelvetiaVelmi oblíbený produkt Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05 můžete najít ještě tu na našem webu umístěný v sekci vitríny! Vyhledejte si kvalitní kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento kvalitní a levný výrobek Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05 60/207/37 od značky se skvělou pověstí Helvetia máte možnost dostat u nás právě za výhodnou cenu. Výhodně za 6 017 Kč.