Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 :

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06  60/207/37 :
Značka: Helvetia
6 017 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia Výjimečný kus Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 : jde nakoupit jednoduše na stránkách zařazený v rubrice vitríny! Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. U nás najdete další vybrané kousky značky Helvetia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 : od dodavatele kvalitních produktů Helvetia snadno najdete právě teď levně. Výhodně za cenu 6 017 Kč.