Helvetia Vitrína LARONA 05 65/206/37 :

Uspořádání uvnitř 5x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Helvetia Vitrína LARONA 05  65/206/37 :
Značka: Helvetia
4 269 Kč
Do obchodu
Uspořádání uvnitř 5x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání uvnitř 5x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska kulaté úchyty tvrzené sklo u vitrín

Výrobce: Helvetia
Výjimečný a žádaný produkt je k dostání bez problémů tady a teď na našem webu v populární sekci vitríny. Vyhledejte si ještě další produkty z této známé sekce za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Helvetia. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Helvetia Vitrína LARONA 05 65/206/37 : od značky s tradicí a dobrou pověstí Helvetia snadno získáte momentálně za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 4 269 Kč.