Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR 12 90/128/37

Uspořádání: vitrína disponuje dvěma samostatnými skříňkami. Za skleněnými dvířky jsou tři police z toho jedna skleněná a... více informací »
Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR 12  90/128/37
Značka: Helvetia
6 351 Kč
Do obchodu
Uspořádání: vitrína disponuje dvěma samostatnými skříňkami. Za skleněnými dvířky jsou tři police z toho jedna skleněná a...

Uspořádání: vitrína disponuje dvěma samostatnými skříňkami. Za skleněnými dvířky jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení. Za plnýma jsou tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia
Oblíbený produkt Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR 12 90/128/37 máte možnost sehnat přímo tady a teď na našem webu ve známé rubrice vitríny. Získejte zlevněné produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další produkty od značky Helvetia. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Helvetia pro své zákazníky nabízí špičkové zboží. za parádní cenu!

Nejprodávanější produkt Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR 12 90/128/37 od společnosti Helvetia k dostání aktuálně na našich stránkách za super peníze. K sehnání zrovna v akci za 6 351 Kč.